stand van ranking na Assen

 

 
  STAND Top8 2018-2019     na Assen 2018-2019 MOY
Plts Naam Vereniging AG 17/18 CAR BRT MOY % AG Bonus PNT FINALE
1 Rijks Albert R.B.C.-Roden 1,54 509 296 1,72 111,42%   32 1,72
2 Hart Joep 't BC Aduard 1,23 422 324 1,30 105,48%   30 1,30
3 Kuilder Erik De Mollen 2000-Roden 1,26 328 218 1,50 119,05%   29 1,50
4 Rijks Bertus R.B.C.-Roden 2,57 405 152 2,66 103,50%   26 2,66
5 Piek Roelf De Mollen 2000-Roden 2,21 255 106 2,41 108,93%   25 2,41
6 Hendriks Wienes De Waag-Nietap 0,89 299 304 0,98 110,42%   24 0,98
7 Renkema Dennis BC Kornhorn 0,92 207 192 1,08 117,39%   22 1,08
8 Vlasma Henk De Klos-Burum 1,65 393 229 1,72 104,24%   22 1,72
9 Huizinga Klaas BC Aduard 1,09 141 117 1,21 110,88%   18 1,21
10 Brandsema Willie B.C.Niezijl 2,15 338 142 2,38 110,70%   16 2,38
11 Zwama Jan D.N.P.P.-Noordwijk 1,70 365 207 1,76 103,53%   16 1,76
12 Steenstra Gerrit S.B.V.-Zuidlaren 0,89 254 299 0,85 96,05%   16 0,89
13 Edens Menno d'Olle Garde 1,54 372 216 1,72 111,69%   14 1,72
14 Alkema Gradus De Waag Nietap 1,26 372 275 1,35 107,14%   14 1,35
15 Zonneveld Egbert van Biljartschool Davids-Assen 3,32 307 92 3,34 100,60%   14 3,34
16 Mulder Gerard Biljartschool Davids-Assen 3,52 674 203 3,32 94,39%   14 3,52
17 Meerstra Martin Zuurdijk e.o. 1,96 329 185 1,78 90,82%   14 1,96
18 Nieuwenhuis Derk d'Olle Garde 1,39 223 150 1,49 107,58%   12 1,49
19 Naaldt Tijs van der BC Niezijl 1,69 401 224 1,79 105,92%   12 1,79
20 Emmens Cor De Mollen 2000-Roden 0,72 171 233 0,73 101,39%   12 0,73
21 Boltjes Jan d'Olle Garde 1,63 251 160 1,57 96,17%   12 1,63
22 Tolner Geert R.B.C.-Roden 1,41 256 189 1,35 95,91%   12 1,41
23 Engels Harm de boerhoorn zuidwolde 4,50 631 157 4,02 89,33%   12 4,50
24 Vredeveld Egbert Het groene laken Dwingelo 0,96 169 207 0,82 85,42%   12 0,96
25 Ploeg Herbert De Mollen 2000-Roden 3,23 569 208 2,74 84,81%   12 3,23
26 Oostenbrink Piet Biljartschool.nl Assen 1,51 170 101 1,68 111,26%   10 1,68
27 Koehoorn Albert De Bospoort-Winschoten 1,53 185 104 1,78 116,72%   10 1,78
28 Huizeling Pieter Dos 46 Groningen 2,06 186 79 2,35 114,22%   10 2,35
29 Ruben Bart Biljartschool Davids-Assen 2,48 389 140 2,78 112,32%   10 2,78
30 Venema Jan Het groene laken-Woltersum 2,58 380 138 2,75 106,76%   10 2,75
31 Zoer Hilbert Het Groene Laken-Dwingeloo 1,95 300 154 1,95 100,06%   10 1,95
32 Zuurveen Trijnie BC Kornhorn 0,74 136 191 0,71 96,16%   10 0,74
33 Holt Harrie R.B.C.-Roden 0,98 149 170 0,88 90,26%   10 0,98
34 Noorman Ina Nieuwe Hoek-Assen 1,17 222 221 1,00 85,74%   10 1,17
35 Mellema Siep d'olle garde 2,15 325 187 1,74 81,12%   10 2,15
36 Boersma Klaas BC Centrum Groningen 0,97 139 172 0,81 83,51%   10 0,97
37 Queljoe Joop de   3,32 314 71 4,42 133,13%   8 4,42
38 Klooster René Biljartschool Davids-Assen 2,13 225 86 2,62 123,00%   8 2,62
39 Doesselaar Arthur van  Zuurdijk e.o. 1,26 217 141 1,54 122,22%   8 1,54
40 Tinge Harm Jan Bellevue 66 Assen 1,25 137 95 1,44 115,20%   8 1,44
41 Essen van Arie BC Aduard 0,59 97 145 0,67 113,56%   8 0,67
42 Luong A. Man BC Weekend clubje Drachten 3,02 437 131 3,34 110,69%   8 3,34
43 Veen Henk van der BC Aduard 1,36 251 178 1,41 103,87%   8 1,41
44 Luong A. Tai BC Weekend clubje Drachten 2,57 426 165 2,58 100,25%   8 2,58
45 Maat Azing R.B.C.-Roden 0,90 105 120 0,88 97,78%   8 0,90
46 Kinds Jans BC Valthermond 1,39 148 113 1,31 94,58%   8 1,39
47 Wieland Meine Biljartschool Davids-Assen 1,62 179 119 1,50 92,74%   8 1,62
48 Spijkerman Jans B.C.G.-Glimmen 0,61 85 151 0,56 91,43%   8 0,61
49 Pomp Jakob Trianta-Assen 1,17 145 139 1,04 88,89%   8 1,17
50 Boersma Henk BC Aduard 1,80 191 122 1,57 87,22%   8 1,80
51 Robben Franz Nieuwe Hoek-Assen 0,85 104 145 0,72 84,96%   8 0,85
52 Kuipers Harry De Missers-Westlaren 1,23 124 121 1,02 83,27%   8 1,23
53 Hidskes Johan Harmonie-Groningen 1,44 89 41 2,17 150,69%   6 2,17
54 Posthuma Geert D.N.P.P.-Noordwijk 4,13 373 73 5,11 123,73%   6 5,11
55 Tiesinga Jan Biljartschool Davids-Assen 2,58 127 40 3,18 123,26%   6 3,18
56 Drost Ronny BC Kornhorn 1,50 170 96 1,77 118,00%   6 1,77
57 Marree Michel   0,66 49 69 0,71 107,58%   6 0,71
58 Neven Bert H.G.V.- Roden 1,41 87 59 1,47 104,26%   6 1,47
59 Onnes Ludolf   0,95 75 77 0,97 102,11%   6 0,97
60 Broersma Geese BC Kornhorn 0,63 80 132 0,61 96,83%   6 0,63
61 Oosten van    1,97 116 66 1,76 89,34%   6 1,97
62 Kloosterman, J BC Kornhorn 1,57 166 119 1,39 88,54%   6 1,57
63 Clermonts Henk De Missers-Westlaren 3,21 142 52 2,73 85,05%   6 3,21
64 Buss Wim BC Aduard 1,46 79 41 1,93 132,65%   4 1,93
65 Ruiter Henk BC Kornhorn 2,50 123 41 3,00 120,00%   4 3,00
66 Breeuwsma Martijn Biljartschool Davids-Assen 1,43 68 41 1,66 116,08%   4 1,66
67 Snijder John   1,43 58 35 1,66 116,08%   4 1,66
68 Leeuwen Willem van S.B.V.-Zuidlaren 1,75 87 43 2,02 115,43%   4 2,02
69 Kazemier Jochem Aduard 1,31 71 48 1,48 112,76%   4 1,48
70 Vandermaelen Philip Koekangerveld 4,40 149 31 4,81 109,32%   4 4,81
71 Mennega Roel Gasselte 2,94 152 49 3,10 105,53%   4 3,10
72 Ruben Luit Biljartschool Davids-Assen 2,65 110 40 2,75 103,77%   4 2,75
73 Wansem Martin van der BC Gees 1,10 72 64 1,13 102,73%   4 1,13
74 Boer Henk de BC Kornhorn 0,93 58 61 0,95 102,15%   4 0,95
75 Smid Albert B.C. D.N.P.P 1,88 108 57 1,89 100,53%   4 1,89
76 Eerenstein Adolf Valthermond 2,06 118 57 2,07 100,49%   4 2,07
77 Stollinga Arend RBC -Roden 1,25 89 72 1,24 99,20%   4 1,25
78 Dellen van Gertje BC Lutjegast 1,03 51 51 1,00 97,09%   4 1,03
79 Heide Freddy van der B.C. D.N.P.P 1,60 93 60 1,55 96,88%   4 1,60
80 Norder Jan De Mollen 2000-Roden 2,19 126 60 2,10 95,89%   4 2,19
81 Land Roelf van der    3,39 133 41 3,24 95,58%   4 3,39
82 Bie Reinder de S.B.V.-Zuidlaren 1,48 86 62 1,39 93,92%   4 1,48
83 Bouwman Piet WBC-Wildervank 2,11 119 60 1,98 93,84%   4 2,11
84 Sikkes Douwe Emmen 1,28 87 73 1,19 92,97%   4 1,28
85 Kleefman Eisso Zeven Wolden-Kolham 2,41 124 56 2,21 91,89%   4 2,41
86 Feringa Ruud Bargeroosterveld 0,70 56 88 0,64 91,43%   4 0,70
87 Eilander Klaas BC Kornhorn 1,20 61 56 1,09 90,83%   4 1,20
88 Klei Frans van der BC Aduard 1,24 91 81 1,12 90,32%   4 1,24
89 Klooster Rob H.G.V.- Roden 1,75 69 44 1,57 89,71%   4 1,75
90 Hartingsveld Eric van De Veldhoek 1,04 71 76 0,93 89,42%   4 1,04
91 Senneker Anton   1,95 101 58 1,74 89,23%   4 1,95
92 Postma Jan T Kornhorn 2,50 122 55 2,22 88,80%   4 2,50
93 Vaart v.d. Jan Karst BC Kornhorn 2,10 92 50 1,84 87,62%   4 2,10
94 Boersema Hein B.C.Niezijl 1,41 71 59 1,20 85,11%   4 1,41
95 Schurer Kasper   2,80 249 105 2,37 84,64%   4 2,80
96 Riemersma Roel KIoetsier-Hoogeveen 3,34 159 57 2,79 83,53%   4 3,34
97 Hofman Henk Biliardo Groningen 1,50 85 68 1,25 83,33%   4 1,50
98 Veldman Cor Het Groene Laken-Dwingeloo 1,00 44 54 0,81 81,00%   4 1,00
99 Nijenbanning Willem BC Gees 1,88 97 64 1,52 80,85%   4 1,88
100 Westerhof Lucas BC Kornhorn 1,72 93 70 1,33 77,33%   4 1,72
101 Ploeg Jetse B.C. Aduard 1,91 63 43 1,47 76,96%   4 1,91
102 Hadderingh Annie A&O Annen 1,34 63 61 1,03 76,87%   4 1,34
103 Geerligs Gerrit de Stevige Stoters-Tynaarlo 2,10 82 51 1,61 76,67%   4 2,10
104 Zuidema Sipke BC Weekend clubje Drachten 1,50 76 66 1,15 76,67%   4 1,50
105 Ploeg-Vos Louke B.C.Aduard 1,08 41 50 0,82 75,93%   4 1,08
106 Mulder Rob De Mollen 2000-Roden 1,10 53 64 0,83 75,80%   4 1,10
107 Gelderloos Hinderikus S.B.V.-Zuidlaren 1,78 93 70 1,33 74,72%   4 1,78
108 Bomhof Dick Raalte 1,69 72 57 1,26 74,56%   4 1,69
109 Doggen A BC Kornhorn 1,67 78 63 1,24 74,25%   4 1,67
110 Dellen Gert Jan van BC Lutjegast 1,21 57 64 0,89 73,55%   4 1,21
111 Veldkamp Egbert B.B.C.-Beilen 3,53 133 52 2,56 72,52%   4 3,53
112 Velthuizen Henk Roden 1,57 67 61 1,10 70,06%   4 1,57
113 Koopal Jan Biljartschool Davids-Assen 1,32 64 70 0,91 68,94%   4 1,32
114 Kruizinga Harry b.c. Korhorn 1,69 73 63 1,16 68,84%   4 1,69
115 Mauwa Carel Beurtschip-Smilde 2,56 81 46 1,76 68,75%   4 2,56
116 Reitsema Liekele Jelke BC Kornhorn 1,46 65 65 1,00 68,49%   4 1,46
117 Anh Tran BC Cue Action Drachten 1,80 84 71 1,18 65,56%   4 1,80
118 Varwijk Arie Marum 2,28 76 51 1,49 65,35%   4 2,28
119 Huizingh Roel   2,85 74 40 1,85 64,91%   4 2,85
120 Visser Nico Koekangerveld 2,17 100 77 1,30 59,91%   4 2,17
                     

 

  STAND - kornhorn 2018-2019     KORNHORN          
Plts Naam Vereniging AG 17/18 AG CAR BRT MOY % AG PNT
1 Kuilder Erik De Mollen 2000-Roden 1,26 1,26  250 173 1,45 115,08% 25
2 Renkema Dennis BC Kornhorn 0,92 0,92  207 192 1,08 117,39% 22
3 Hart Joep 't BC Aduard 1,23 1,23  277 222 1,25 101,42% 20
4 Vlasma Henk De Klos-Burum 1,65 1,65  313 186 1,68 101,82% 18
5 Zwama Jan D.N.P.P.-Noordwijk 1,70 1,70  365 207 1,76 103,53% 16
6 Meerstra Martin Zuurdijk e.o. 1,96 1,96  329 185 1,78 90,82% 14
7 Rijks Albert R.B.C.-Roden 1,54 1,54  315 201 1,57 101,70% 12
8 Steenstra Gerrit S.B.V.-Zuidlaren 0,89 0,89  195 233 0,84 94,92% 10
9 Doesselaar Arthur van  Zuurdijk e.o. 1,26 1,26  217 141 1,54 122,22% 8
10 Alkema Gradus De Waag Nietap 1,26 1,26  235 158 1,49 118,25% 8
11 Luong A. Man BC Weekend clubje Drachten 3,02 3,02  437 131 3,34 110,69% 8
12 Hendriks Wienes De Waag-Nietap 0,89 0,89  171 178 0,96 108,17% 8
13 Emmens Cor De Mollen 2000-Roden 0,72 0,72  131 173 0,76 105,56% 8
14 Veen Henk van der BC Aduard 1,36 1,36  251 178 1,41 103,87% 8
15 Luong A. Tai BC Weekend clubje Drachten 2,57 2,57  426 165 2,58 100,25% 8
16 Ploeg Herbert De Mollen 2000-Roden 3,23 3,23  455 164 2,77 85,74% 8
17 Posthuma Geert D.N.P.P.-Noordwijk 4,13 4,13  373 73 5,11 123,73% 6
18 Drost Ronny BC Kornhorn 1,50 1,50  170 96 1,77 118,00% 6
19 Mulder Gerard Biljartschool Davids-Assen 3,52 3,52  348 88 3,95 112,30% 6
20 Edens Menno d'Olle Garde 1,54 1,54  186 110 1,69 109,74% 6
21 Nieuwenhuis Derk d'Olle Garde 1,39 1,39  137 91 1,51 109,03% 6
22 Ruben Bart Biljartschool Davids-Assen 2,48 2,48  262 98 2,67 107,88% 6
23 Venema Jan Het groene laken-Woltersum 2,58 2,58  261 98 2,66 103,27% 6
24 Broersma Geese BC Kornhorn 0,63 0,63  80 132 0,61 96,83% 6
26 Zuurveen Trijnie BC Kornhorn 0,74 0,74  87 123 0,71 96,16% 6
25 Holt Harrie R.B.C.-Roden 0,98 0,98  100 107 0,93 95,38% 6
27 Mellema Siep d'olle garde 2,15 2,15  233 122 1,91 89,04% 6
28 Kloosterman, J BC Kornhorn 1,57 1,57  166 119 1,39 88,54% 6
29 Majoor/Noorman Ina Nieuwe Hoek-Assen 1,17 1,17  133 131 1,02 87,46% 6
30 Engels Harm de boerhoorn zuidwolde 4,50 4,50  432 111 3,89 86,44% 6
31 Naaldt Tijs van der BC Niezijl 1,69 1,69  172 121 1,42 84,02% 6
32 Boersma Klaas BC Centrum Groningen 1,13 1,13  80 132 0,61 53,98% 6
33 Buss Wim BC Aduard 1,46 1,46  79 41 1,93 132,65% 4
34 Oostenbrink Piet Biljartschool.nl Assen 1,34 1,34  77 44 1,75 130,60% 4
35 Ruiter Henk BC Kornhorn 2,50 2,50  123 41 3,00 120,00% 4
36 Koehoorn Albert De Bospoort-Winschoten 1,53 1,53  85 48 1,77 116,07% 4
37 Rijks Bertus R.B.C.-Roden 2,57 2,57  153 52 2,94 114,40% 4
38 Zoer Hilbert Het Groene Laken-Dwingeloo 1,95 1,95  104 47 2,21 113,41% 4
47 Kazemier Jochem Aduard 1,31 1,31  71 48 1,48 112,76% 4
39 Kinds Jans BC Valthermond 1,39 1,39  65 44 1,48 106,86% 4
40 Maat Azing R.B.C.-Roden 0,90 0,90  39 41 0,95 105,56% 4
41 Essen van Arie BC Aduard 0,59 0,59  33 53 0,62 105,08% 4
42 Boer Henk de BC Kornhorn 0,93 0,93  58 61 0,95 102,15% 4
43 Smid Albert B.C. D.N.P.P 1,88 1,88 108 57 1,89 100,53% 4
44 Huizeling Pieter Dos 46 Groningen 2,06 2,06  84 41 2,05 99,64% 4
45 Dellen van Gertje BC Lutjegast 1,03 1,03  51 51 1,00 97,09% 4
46 Heide Freddy van der B.C. D.N.P.P 1,60 1,6 93 60 1,55 96,88% 4
48 Norder Jan De Mollen 2000-Roden 2,19 2,19  126 60 2,10 95,89% 4
49 Tolner Geert R.B.C.-Roden 1,41 1,41  81 63 1,29 91,65% 4
52 Eilander Klaas BC Kornhorn 1,20 1,20  61 56 1,09 90,83% 4
50 Klei Frans van der BC Aduard 1,24 1,24  91 81 1,12 90,32% 4
51 Wieland Meine Biljartschool Davids-Assen 1,62 1,62  79 54 1,46 90,26% 4
55 Spijkerman Jans B.C.G.-Glimmen 0,61 0,61  40 73 0,55 89,80% 4
53 Pomp Jakob Trianta-Assen 1,17 1,17  68 65 1,05 89,74% 4
54 Postma Jan T Kornhorn 2,50 2,50  122 55 2,22 88,80% 4
58 Boersma Henk BC Aduard 1,80 1,80  93 59 1,58 87,78% 4
56 Vaart v.d. Jan Karst BC Kornhorn 2,10 2,10  92 50 1,84 87,62% 4
57 Vredeveld Egbert Het groene laken Dwingelo 0,96 0,96  59 70 0,84 87,50% 4
60 Kuipers Harry De Missers-Westlaren 1,23 1,23  67 64 1,05 85,71% 4
76 Brandsema Willie B.C.Niezijl 2,15 2,15  116 63 1,84 85,58% 4
59 Boersema Hein B.C.Niezijl 1,41 1,41  71 59 1,20 85,11% 4
61 Veldman Cor Het Groene Laken-Dwingeloo 1,00 1,00  44 54 0,81 81,00% 4
62 Westerhof Lucas BC Kornhorn 1,72 1,72  93 70 1,33 77,33% 4
64 Ploeg Jetse B.C. Aduard 1,91 1,91  63 43 1,47 76,96% 4
63 Zuidema Sipke BC Weekend clubje Drachten 1,50 1,50  76 66 1,15 76,67% 4
65 Boltjes Jan d'Olle Garde 1,63 1,63  67 54 1,24 75,96% 4
66 Ploeg-Vos Louke B.C.Aduard 1,08 1,08  41 50 0,82 75,93% 4
67 Mulder Rob De Mollen 2000-Roden 1,10 1,10  53 64 0,83 75,80% 4
68 Doggen A BC Kornhorn 1,67 1,67  78 63 1,24 74,25% 4
69 Dellen Gert Jan van BC Lutjegast 1,21 1,21  57 64 0,89 73,55% 4
70 Veldkamp Egbert B.B.C.-Beilen 3,53 3,53  133 52 2,56 72,52% 4
72 Kruizinga Harry b.c. Korhorn 1,69 1,69  73 63 1,16 68,84% 4
71 Reitsema Liekele Jelke BC Kornhorn 1,46 1,46  65 65 1,00 68,49% 4
75 Robben Franz Nieuwe Hoek-Assen 0,85 0,85  35 63 0,56 66,08% 4
73 Anh Tran BC Cue Action Drachten 1,80 1,80  84 71 1,18 65,56% 4
74 Varwijk Arie Marum 2,28 2,28  76 51 1,49 65,35% 4

Contact

Biljartschool.nl
Wethouder Buningstraat 2a
9404 AL Assen

0592 866440
Tussenstand voorwedstrijden Bandstoten 4e klasse

Tussenstand voorwedstrijden Bandstoten 4e klasse

Geplaatst op: 2018-12-10

De stand na de 3e ronde

Lees meer Meer nieuws
Roelf Piek de terechte winnaar van de TOP 8 bij biljartschool.nl in Assen

Roelf Piek de terechte winnaar van de TOP 8 bij biljartschool.nl in Assen

Geplaatst op: 2018-11-03

Roelf Piek is de winnaar geworden van het TOP 8 libre toernooi bij de biljartschool in Assen. Deze biljart dag begon om half 11 in de ochtend en dat is zoals wel vaker niet aan iedereen besteed. Voor onze "...

Lees meer Meer nieuws