Inschrijvingen Top 8 Assen seizoen 2023-2024

          Bijgewerkt tot en met  13-11-2023 
               
  Maandagmiddag 13 november 13.00 uur          
1 Klaas Huizenga     9 Eelco Hidskes    
2 Ben Schuurman     10 Piet Oostenbrink    
3 Harry Kuipers     11 Bert Dontje    
4 Piet van Oosten     12 Gerrit Steenstra    
5 Gradus Alkema*     13 Annie Hadderingh    
6 Henk de Ruiter*     14 Wouter Camfferman    
7 Jelte IJszenga     15 Douwe Sikkes    
8 Nico Kock     16 Ruud Feringa    
               
               
  Donderdagavond 16 november 19.00 uur          
1 Henk Boersma *     9 Gerard Lutten**    
2 Klaas Boersma*     10 René Klooster**    
3 Sjoukje Koekkoek *     11 Gino Goossens***    
4 Jacob Pomp     12 Lucas Heuvingh***    
5 Johan Elzinga     13 Fred Wijma***    
6 Gerard Mulder     14

Mark Groot

   
7 Rob Klooster**     15 Franz Robben    
8 Bert Neven**     16 Gerrit Abma    
 

 

           
             
  Vrijdagmiddag 17 november 13.00 uur          
1 Arie van Essen     9 Stinus Sluiter    
2 Meine Wieland     10 Henk Hofman    
3 Adolf Eerenstein     11 Ina Majoor    
4 Rein Zwama     12 Willi Brandsema    
5 Henk Klasens  **     13 Dave Mailissa    
6 Douwe  Blomsma**     14 Jan Hadderingh    
7 Menno Bos**     15 Roel Mennega    
8 Andries v/d Veen     16 Geessinus Mennega    
               
               
  Maandagmiddag 20 november 13.00 uur            
1 Jan Norder     9 Sjaak Dorrepaal    
2 Johan Hidskes     10 Gerrit Heersink    
3  Egbert Dallinga     11 Henk Vlasma    
4 Bertus Rijks     12 Albert van der Graaf    
5 Harrie Klaas     13 Martin Vije    
6 Henk Clermonts     14 Jans Spijkerman    
7 Willem van Leeuwen      15 Arthur van Doesselaar    
8 Hinderikes Gelderloos     16 Charles Verdoes    
               
               
               
               
  Maandagavond 20 november 19.00 uur            
1 Carel Mauwa     9 Hans van Uitert    
2 Tijs van der Naalt     10 Nico Kock    
3 Henk van der Veen     11 Philip Vandermaelen    
4 Henk Bos     12 Eric van Hartingsveldt    
5 Eltjo Jager     13 Gradus Schippers    
6 Erik Kuilder*     14 Roel Vroom    
7 Egbert van Zonneveld     15 Wienes Hendriks    
8 Herbert Ploeg*     16 Andrej Sarnatskiy    
               
  RESERVELIJST / RESERVELIJST overdag       RESERVELIJST / RESERVELIJST    
  Franz Robben            
  Martin Eleveld            
               
               
               
               
               

Contact

Biljartschool.nl
Wethouder Buningstraat 2a
9404 AL Assen

0592 866440
Nog een foto van alle deelnemers aan het kampioenschap

Nog een foto van alle deelnemers aan het kampioenschap

Geplaatst op: 2023-12-18

Lees meer Meer nieuws
Eindstand district finale 2e klasse libre

Eindstand district finale 2e klasse libre

Geplaatst op: 2023-12-17

Beste mensen. Hierbij de eindstand van de district finale libre 2e klasse, zoals die gespeeld is bij biljartschool.nl.

Lees meer Meer nieuws