Inschrijvingen Top 8 Assen seizoen 2019-2020

          Bijgewerkt tot en met  17-10-2019 
               
  Woensdagavond 23 oktober 19.00 uur          
1 Mulder Gerard     10 Tinge Harm Jan    
2 Lutter Gerard     11 Kuilder Erik    
3 Klooster Rob     12 Naalt van der Tijs    
4 Nieuwenhuis Derk     13 Veen van der Henk    
5 Edens Menno     14 Piek Roelf    
6 Ploeg Herbert     15 Uitert van Hans    
7 Emmens Cor     16 Dorrepaal Sjaak    
8 Kleefman Eisso     17      
9 Huijbrecht Arnold     18      
               
  Donderdagmiddag 24 oktober 13.00 uur          
1 Alkema Gradus     10 Hart 't Joep    
2 Hendriks Wienes     11 Essen van Arie    
3 Bomhof Dick     12 Clermonts Henk    
4 Gelderloos Hinderikus     13 Rijks Albert    
5 Steenstra Gerrit     14 Holt Harry    
6 Leeuwen van Willem     15 Tolner Geert    
7 Otten Alex     16 Velthuizen Henk    
8 Vredeveld Egbert     17 Pomp Jacob    
9 Zoer Hilbert     18 Spijkerman Jans    
             
  Vrijdagmiddag 25 oktober 13.00 uur          
1 Hamminga Jannes*     10 Wansem van der Martin    
2 Sikkes Douwe     11 Maat Azing    
3 Feringa Ruud     12 Rijks Bertus    
4 Eerenstein Adolf     13 Riemersma Roel    
5 Kruizinga Dré     14 Bouwman Piet    
6 Wieland Meine     15 Oostenbrink Piet    
7 Majoor Ina     16 Zwiers Max    
8 Klasens Henk*     17      
9 Nijenbanning Willem     18      
               
  Maandagavond 28 oktober 19.00 uur            
1 Hadderingh Annie     10 Kuipers Harry    
2 Onnes Ludolf     11 Ploeg Jetse    
3 Klooster René     12 Ploeg-Vos Louke    
4 Schuurman Ben     13 Boersma Henk    
5 queljoe de Joop     14 Zuurveen Trijnie    
6 Mauwa Carel     15 Klei van der Frans    
7 Brandsema Willi     16 Boersma Klaas    
8 Venema Jan     17 Kruizinga Harry    
9 Schurer Kasper     18      
               
  Donderdagmiddag 31 oktober 13.00 uur            
1 Hofman Henk     10 Hidskes Johan    
2 Huizinga Klaas     11 Vries de Renze    
3 Huizeling Pieter     12 Koopal Jan    
4

Oosten van Piet

    13      
5 Vlasma Henk     14      
6 Doesselaar van Arthur     15      
7 Sluiter Stienus     16      
8 Robben Frans     17      
9 Eleveld Martin     18      
               

Contact

Biljartschool.nl
Wethouder Buningstraat 2a
9404 AL Assen

0592 866440
uitslag 2e klasse driebanden voorwedstrijden

uitslag 2e klasse driebanden voorwedstrijden

Geplaatst op: 2019-09-27

De spelers van de voorwedstrijden driebanden bij biljartschool.nl hebben laten zien, dat het een moeilijk en wisselvallig spelletje kan zijn. Moyennes tussen de 0,15 en de 0,80 geven wel aan dat het nog niet zo...

Lees meer Meer nieuws
de mooiste *****5 sterren keuen van Longoni op voorraad

de mooiste *****5 sterren keuen van Longoni op voorraad

Geplaatst op: 2019-09-20

Nieuw binnen bij biljartschool.nl: de Longoni Eldorado en de Longoni Scandinavia !! Naast deze 5 sterren keuen hebben we ook van Longoni  "The King", The Thunder en The Sultan op voorraad. Kij...

Lees meer Meer nieuws