Inschrijvingen Top 8 Assen seizoen 2018-2019

          Bijgewerkt tot en met  15-10-2018 
               
  Donderdagmiddag 25 oktober 13.00 uur          
1 Ruben Bart     10 Mauwa Carel    
2 Spijkerman Jans     11 Queljoe Joop de    
3 Kruizenga Dre     12 Rijks Albert    
4 Hart Joep 't     13 Holt Harry    
5 Huizeling Pieter     14 Engels Harm    
6 Zoer Hilbert     15 Hartingsveldt Eric van    
7 Otten Alex     16 Visser Nico    
8 Vredeveld Egbert     17 Marree Michel    
9 Veldman Cor     18 Vandermaelen Philip    
               
  Vrijdagmiddag 26 oktober 13.00 uur          
1 Nijenbanning Willem     10 Hofman Henk    
2 Pomp Jacob     11      
3 Schurer Kasper     12      
4 Land Roelf van der     13 Robben Franz    
5 Wansem Martin v.d.     14 Onnes Ludolf    
6 Rijks Bertus     15 Riemersma Roel    
7 Stollinga Arend     16 Oosten van    
8 Tolner Geert     17 Kinds Jans    
9 Huizinga Klaas     18 Bouwman Piet    
             
  Maandagavond 29 oktober 19.00 uur          
1 Mulder Gerard     10 Mellema Siep    
2 Hadderingh Annie     11 Senneker Anton    
3 Bie Reinder de     12 Venema Jan    
4 Clermonts Henk     13 Ruben Luit    
5 Kleefman Eisso     14 Zonneveld Egbert van    
6 Nieuwenhuis Derk     15 Kuipers Harry    
7 Edens Menno     16 Eerenstein Adolf    
8 Boltjes Jan     17 Ploeg Herbert    
9 Koehoorn Albert     18 Piek Roelf    
               
  Woensdagavond 31 oktober 19.00 uur            
1 Gelderloos Hinderikus     10 Zuurveen Trijnie    
2 Leeuwen Willem van     11 Klooster Rob    
3 Steenstra Gerrit     12 Klooster René    
4 Tinge Harm Jan     13 Neven Bert    
5 Brandsma Willy     14 Emmens Cor    
6 Naald Thijs van der     15 Kuilder Erik    
7 Huizingh Roel     16 Geerligs Gerrit    
8 Boersma Henk     17 Mennega Roel    
9 Boersma Klaas     18 Tiesinga Jan    
               
  Donderdagmiddag 1 november 13.00 uur            
1 Vlasma Henk     10 Oostenbrink Piet    
2 Feringa Ruud     11 Bomhof Dick    
3 Sikkes Douwe     12 Koopal Jan    
4 Essen Arie van     13 Snijder John    
5 Alkema Gradus     14 Hidskes Johan    
6 Hendriks Wienes     15 Breeuwsma Martijn    
7 Wieland Meine     16 Maat Azing    
8 Noorman Ina     17      
9 Veldhuizen Henk     18      
               

Contact

Biljartschool.nl
Wethouder Buningstraat 2a
9404 AL Assen

0592 866440
Tussenstand voorwedstrijden Bandstoten 4e klasse

Tussenstand voorwedstrijden Bandstoten 4e klasse

Geplaatst op: 2018-12-10

De stand na de 3e ronde

Lees meer Meer nieuws
Roelf Piek de terechte winnaar van de TOP 8 bij biljartschool.nl in Assen

Roelf Piek de terechte winnaar van de TOP 8 bij biljartschool.nl in Assen

Geplaatst op: 2018-11-03

Roelf Piek is de winnaar geworden van het TOP 8 libre toernooi bij de biljartschool in Assen. Deze biljart dag begon om half 11 in de ochtend en dat is zoals wel vaker niet aan iedereen besteed. Voor onze "...

Lees meer Meer nieuws