eindstand top-8 Glimmen 2020

RESULTATEN TOERNOOI B.C.G.-GLIMMEN 2020   Einduitslag                          
                                           
N.a.v. het niet doorgaan van de finalepartijen op za. 14 mrt. wordt de stand  na de 2e ronde als eindstand beschouwd.
                                           
PL NAAM VERENIGING RONDE 1     RONDE 2     RONDE 3     FINALE      TOTAAL AANV.  GEM. PERC. PNT.
        C B P C B P C B P C B P C B P PERC.      
1 Klei van der Frans B.C. Aduard 78 62 8 78 42 9             156 104   1,24 1,50 120,97 25
2 Meijberg Gerrit B.C.G.-Glimmen 55 51 7 63 62 8             118 113   0,84 1,04 124,32 22
3 Hadderingh Jan A en O-Annen 111 56 8 111 45 8             222 101   2,10 2,20 104,67 20
4 Leeuwen van Willem S.B.V.-Zuidlaren 82 55 4 99 49 8             181 104   1,75 1,74 99,45 18
5 Kuipers Harry de Missers-Westlaren 75 66 9 75 64 8             150 130   1,12 1,15 103,02 16
6 Elzinga Johan B.C. Aduard 78 51 8 67 38 7             145 89   1,20 1,63 135,77 14
7 Heuving Lucas Centrum-Groningen 134 37 4 191 35 7             325 72   4,06 4,51 111,18 12
8 Hendriks Wienes de Waag-Nietap 62 67 6 56 53 7             118 120   0,89 0,98 110,49 10
9 Naalt van der Tijs B.C. Aduard 102 38 9 94 44 7             196 82   1,86 2,39 128,51 8
10 Bakker Albert Biljartschool.nl-Assen 85 57 5 88 38 6             173 95   1,62 1,82 112,41 8
11 Mellema Siep d'olle Garde-Winschoten 109 45 7 110 36 6             219 81   2,20 2,70 122,90 8
12 Zoer Hilbert het Groene Laken-Dwingeloo 105 48 8 97 32 6             202 80   2,20 2,53 114,77 8
13 Boersma Henk  B.C. Aduard 70 53 2 98 40 6             168 93   1,80 1,81 100,36 8
14 Boer Robert B.B.C.-Beilen 58 62 4 62 56 6             120 118   0,90 1,02 112,99 8
15 Ploeg Herbert de Mollen 2000-Roden 106 34 6 153 43 6             259 77   3,23 3,36 104,14 8
16 Boersma Klaas Centrum-Groningen 59 48 6 63 58 6             122 106   1,13 1,15 101,85 8
17 Verdoes Charles het Achterdeel-den Andel 118 36 7 109 34 7             227 70   2,49 3,24 130,24 6
18 Mennega Roel Valthermond 159 48 7 136 31 6             295 79   2,94 3,73 127,01 6
19 Hofman Henk Biljardo-Groningen 74 42 4 78 35 6             152 77   1,50 1,97 131,60 6
20 Schuurman Bert Harmonie-Groningen 88 39 6 75 42 6             163 81   1,61 2,01 124,99 6
21 Schuur Roland het Achterdeel-den Andel 59 50 4 63 67 6             122 117   0,90 1,04 115,86 6
22 Duursma Ebel de Raat-Beilen 117 41 4 106 41 6             223 82   2,57 2,72 105,82 6
23 Oosten van Piet M. Societeit 1977=Groningen 82 51 5 93 62 6             175 113   1,64 1,55 94,43 6
24 Spijkerman Jans B.C.G.-Glimmen 43 63 4 48 61 5             91 124   0,61 0,73 120,31 6
25 Emmens Cor de Mollen 2000-Roden 48 49 9 49 54 5             97 103   0,72 0,94 130,80 6
26 Kazemier Jochem B.C. Aduard 78 66 4 74 48 5             152 114   1,31 1,33 101,78 6
27 Vos Michiel Trianta-Assen 69 44 8 65 52 5             134 96   1,08 1,40 129,24 6
28 Oostenbrink Piet Biljartschool.nl-Assen 81 38 9 74 50 5             155 88   1,34 1,76 131,45 6
29 Brandsema Willi Niezijl 111 34 9 93 38 5             204 72   2,40 2,83 118,06 6
30 Veen van der Henk B.C. Aduard 74 66 6 69 60 5             143 126   1,36 1,13 83,45 6
31 Venema Jan Biljartschool.nl-Assen 119 42 6 100 46 5             219 88   2,58 2,49 96,46 6
32 Frije Hendrik Zuurdijk e.o. 144 46 6 118 32 4             262 78   2,90 3,36 115,83 6
33 Kruit Ronnie B.C.M.'79-Midwolda 53 63 5 50 46 4             103 109   0,86 0,94 109,88 4
34 Wieland Meine Biljartschool.nl-Assen 83 44 4 80 36 4             163 80   1,84 2,04 110,73 4
35 Hart 't Joep B.C. Aduard 78 55 4 70 46 4             148 101   1,43 1,47 102,47 4
36 Hulsebos Cornelus Geen(Glimmen) 70 38 3 58 31 4             128 69   1,80 1,86 103,06 4
37 Alkema Gerardus Biljartschool.nl-Assen 67 38 4 63 50 4             130 88   1,26 1,48 117,24 4
38 Dallinga Bert Central-Veendam 71 58 6 70 62 4             141 120   1,19 1,18 98,74 4
39 Hidskes Johan Harmonie-Groningen 83 45 4 79 54 4             162 99   1,65 1,64 99,17 4
40 Zanten van Hans B.C.G.-Glimmen 65 56 4 59 33 3             124 89   1,35 1,39 103,20 4
41 Pomp Jakob Trianta-Assen 63 31 6 49 35 3             112 66   1,17 1,70 145,04 4
42 Steenstra Gerrit S.B.V.-Zuidlaren 55 43 7 37 37 3             92 80   0,89 1,15 129,21 4
43 Uitert van Hans Harmonie-Groningen 90 62 7 58 37 3             148 99   1,50 1,49 99,66 4
44 Piek Roelf de Mollen 2000-Roden 112 51 5 99 41 3             211 92   2,47 2,29 92,85 4
45 Vogt Martin Biljartschool.nl-Assen 150 39 8 134 46 3             284 85   2,98 3,34 112,12 4
46 Vredeveld Egbert het Groene Laken-Dwingeloo 59 51 6 57 61 3             116 112   0,96 1,04 107,89 4
47 Klasens Henk Beurtschip-Smilde 93 46 9 58 37 3             151 83   1,62 1,82 112,30 4
48 Vries de Renze Harmonie-Groningen 84 51 6 64 47 3             148 98   1,50 1,51 100,68 4
49 Meerstra Martin Zuurdijk e.o. 105 56 7 68 39 3             173 95   1,96 1,82 92,91 4
50 Koehoorn Albert d'olle Garde-Winschoten 90 51 8 65 52 3             155 103   1,53 1,50 98,36 4
51 Jongsma A. de Raat-Beilen 90 57 7 68 56 3             158 113   1,50 1,40 93,22 4
52 Baare Franka Zuurdijk e.o. 41 67 5 36 71 2             77 138   0,48 0,56 116,24 4
53 Sluiter Stienus de Spont-Stadskanaal 145 61 2 131 54 2             276 115   3,36 2,40 71,43 4
54 Eissen Ron Harmonie-Winschoten 92 61 6 62 45 1             154 106   1,91 1,45 76,06 4
55 Veninga John Potetos-Groningen 80 66 4 58 43 0             138 109   1,50 1,27 84,40 4
56 Tolner Geert R.B.C.-Roden 82 54 6 48 43 0             130 97   1,41 1,34 95,05 4
57 Stollinga Arend R.B.C.-Roden 63 52 5 58 60 0             121 112   1,26 1,08 85,74 4
58 Vije Martin B.C.G.-Glimmen 17 26 2 24 65 0             41 91   0,59 0,45 76,36 4
59 Hamminga Jannes Beurtschip-Smilde 111 47 8 60 48 0             171 95   2,15 1,80 83,72 4
60 Dorrepaal Sjaak Harmonie-Groningen 65 38 7                   65 38   1,06 1,71 161,37 4
61 Roo de Jan Pieter Zuurdijk e.o. 50 78 6                   50 78   0,59 0,64 108,65 4
62 Robben Franz Maasstee-Assen 53 59 6                   53 59   0,85 0,90 105,68 4
63 Klein de Adrie B.C.G.-Glimmen 84 56 5                   84 56   1,47 1,50 102,04 4
64 Essen van Arie B.C. Aduard 38 52 4                   38 52   0,76 0,73 96,15 4
65 Clermonts Henk de Missers-Westlaren 145 55 4                   145 55   2,80 2,64 94,16 4
66 Ophem van Willem de Raat-Beilen 58 54 3                   58 54   0,97 1,07 110,73 4
67 Bolwijn Bertil G.B.C.-Groningen 63 45 3                   63 45   1,50 1,40 93,33 4
68 Broekema Klaas Tom Trianta-Assen 34 44 3                   34 44   0,83 0,77 93,10 4
69 Doornbos Edsge B.C.G.-Glimmen 58 54 3                   58 54   1,17 1,07 91,80 4
70 Kuilder Erik de Mollen 2000-Roden 53 37 3                   53 37   1,57 1,43 91,24 4
71 Balkema Jack Metropole-Groningen 71 52 3                   71 52   1,50 1,37 91,03 4
72 Dethmer Hessel G.B.C.-Groningen 31 59 3                   31 59   0,75 0,53 70,06 4
73 Gelderloos Hinderikes S.B.V.-Zuidlaren 77 65 3                   77 65   1,78 1,18 66,55 4
74 Huizinga Klaas B.C. Aduard 52 38 2                   52 38   1,24 1,37 110,36 4
75 Doesselaar van Arthur het Achterdeel-den Andel 74 50 2                   74 50   1,42 1,48 104,23 4
76 Mulder Gerard Biljartschool.nl-Assen 128 34 2                   128 34   3,62 3,76 104,00 4
77 Beugekls Joop B.C. Holthe-Beilen 52 52 2                   52 52   1,07 1,00 93,46 4
78 Zwama Rein B.C.T.-Tolbert 51 62 2                   51 62   1,00 0,82 82,26 4
79  Wolthuis Tonnis Central-Veendam 67 56 2                   67 56   1,60 1,20 74,78 4
80 Meijer Jaap het Achterdeel-den Andel 43 76 2                   43 76   0,78 0,57 72,54 4
81 Engels Harm de Boerhoorn-Zuidwolde 133 45 2                   133 45   4,50 2,96 65,68 4
82 Kleefman Eisso Zeven Wolden-Kolham 94 63 2                   94 63   2,41 1,49 61,91 4
83 Hiensch Piet Geen(Glimmen) 34 75 1                   34 75   0,44 0,45 103,03 4
84 Jong de Jaap B.C. Aduard 39 47 1                   39 47   0,89 0,83 93,23 4
85 Edens Menno d'olle Garde-Winschoten 74 55 1                   74 55   1,54 1,35 87,37 4
86 Koekkoek Sjoukje het Achterdeel-den Andel 41 62 1                   41 62   0,78 0,66 84,78 4
87 Noorman Ina Nieuwe Hoek-Assen 53 54 1                   53 54   1,17 0,98 83,89 4
88 Kruit Henk Central-Veendam 42 55 1                   42 55   0,94 0,76 81,24 4
89 Heide van der Freddy D.N.P.P.-Noordwijk 72 56 1                   72 56   1,60 1,29 80,36 4
90 Brink Jakob B.C.G.-Glimmen 35 66 0                   35 66   0,71 0,53 74,69 4
91 Mauwa Carel Beurtschip-Smilde 127 50 0                   127 50   2,56 2,54 99,22 4
92 Schurer Kasper Centrum-Groningen 123 58 0                   123 58   2,80 2,12 75,74 4
93 Buss Wim B.C. Aduard 80 65 0                   80 65   1,70 1,23 72,40 4
94 Vrieling Marcel Geen(Glimmen) 57 66 0                   57 66   1,20 0,86 71,97 4
95 Kuik Riekus de Raat-Beilen 52 42 0                   52 42   1,88 1,24 65,86 4
96 Ploeg-Vos Louke B.C. Aduard 36 61 0                   36 61   0,96 0,59 61,48 4
97 Lameier Wim Geen(glimmen) 37 86 0                   37 86   1,00 0,43 43,02 4

 

Contact

Biljartschool.nl
Wethouder Buningstraat 2a
9404 AL Assen

0592 866440
TOP 8 Nieuws update

TOP 8 Nieuws update

Geplaatst op: 2021-11-15

Deelnemers aan de top8 in Assen, Het coronaspook heeft zich ook bij de biljartschool weer laten gelden. Het is wel duidelijk dat woensdagavond niet door gaat i.v.m. de nieuwe maatregelen en ook de finale zal...

Lees meer Meer nieuws
Seizoen 2021/2022 top 8 van start

Seizoen 2021/2022 top 8 van start

Geplaatst op: 2021-10-11

  Top 8 Libre info toernooi 2021 Assen Assen, 11 oktober 2021.   Beste biljartliefhebbers,   Vanaf maandagmiddag 8 november begint ons OPEN LIBRE TOERNOOI weer.  ...

Lees meer Meer nieuws