eindstand top-8 Glimmen 2018

RESULTATEN TOERNOOI B.C.G.-GLIMMEN 2018                                          
                                               
PL NAAM VERENIGING RONDE 1     RONDE 2     RONDE 3     FINALE      TOTAAL   AANV.  GEM. PERC.  OPMERKINGEN    
      C B P C B P C B P C B P C B P GEM.          
1 Boersma Henk Aduard 100 57   105 56   105 54   70 45   380 212 25 1,690 1,792 106,06      
2 Ruben Bart Biljartschool.nl-Assen 133 49   141 57   140 42   141 62   555 210 22 2,490 2,643 106,14      
3 Meerstra Martin Zuurdijk e.o. 99 52   117 44   140 42   89 35   445 173 20 1,850 2,572 139,04      
4 Zuur Reint de Zeven Wolden-Kolham 58 68   66 59   66 69   42 45   232 241 18 0,960 0,963 100,28      
5 Nieuwenhuis Derk d'olle Garde-Winschoten 75 44   75 46   104 79   70 38   324 207 16 1,120 1,565 139,75      
6 Brandsema Willi Niezijl 129 34   118 47   159 50   71 50   477 181 14 2,150 2,635 122,57      
7 Eilander Klaas Kornhorn 76 45   77 53   77 48   61 65   291 211 12 1,200 1,379 114,93      
8 Boltjes Jan d'olle Garde-Winschoten 83 55   84 43   100 48   50 43   317 189 10 1,450 1,677 115,67      
9 Engels Harm de Boerhoorn-Zuidwolde 212 43   219 47   194 43         625 133 8 4,400 4,699 106,80      
10 Hofman Henk Biljardo-Groningen 97 56   99 58   94 50         290 164 8 1,500 1,768 117,89      
11 Zanten van Hans B.C.G.-Glimmen 79 49   87 49   84 52         250 150 8 1,300 1,667 128,21      
12 Ploeg Jetse Aduard 98 38   103 44   92 58         293 140 8 1,910 2,093 109,57      
13 Noorman Ina  Nieuwe Hoek-Assen 65 43   64 37   86 72         215 152 8 1,000 1,414 141,45      
14 Steenstra Gerrit S.B.V.-Zuidlaren 54 68   57 34   49 63         160 165 8 0,780 0,970 124,32      
15 Vogt Martin Biljartschool.nl-Assen 54 34   156 48   139 45         349 127 8 2,980 2,748 92,22      
16 Roo de Jan Pieter Zuurdijk e.o. 45 47   43 49   26 79         114 175 8 0,590 0,651 110,41      
17 Verdoes Charles het Achterdeel-den Andel 159 38   174 37 7             333 75 6 3,410 4,440 130,21      
18 Bie de Reinder S.B.V.-Zuidlaren 86 63   93 52 7             179 115 6 1,480 1,557 105,17      
19 Veen van der Henk Aduard 69 53   77 59 7             146 112 6 1,360 1,304 95,85      
20 Dorenbos Egbert A.B.C.'08-Assen 126 45   125 39 6             251 84 6 2,150 2,988 138,98      
21 Vrieling Marcel B.C.G.-Glimmen 81 66   78 60 6             159 126 6 1,200 1,262 105,16      
22 Hulsebos Cornelis Geen(Glimmen) 109 64   109 62 6             218 126 6 1,800 1,730 96,12      
23 Naalt v.d. Tijs Niezijl 95 53   86 56 6             181 109 6 1,690 1,661 98,26      
24 Bakker Albert Biljartschool.nl-Assen 103 53   101 47 5             204 100 6 1,620 2,040 125,93      
25 Doornbos Edsge B.C.G.-Glimmen 75 69   62 48 5             137 117 6 1,110 1,171 105,49      
26 Mellema Siep d'olle Garde-Winschoten 106 48   114 57 5             220 105 6 2,000 2,095 104,76      
27 Clermonts Henk de Missers-Westlaren 133 48   158 50 5             291 98 6 3,210 2,969 92,50      
28 Vredeveld Egbert het Groene Laken-Dwingeloo 48 46   47 54 5             95 100 6 0,900 0,950 105,56      
29 Kuilder Erik de Mollen 2000-Roden 81 63   70 60 5             151 123 6 1,260 1,228 97,43      
30 Huizinga Klaas Aduard 61 44   56 57 5             117 101 6 1,090 1,158 106,28      
31 Edens Menno d'olle Garde-Winschoten 98 40   72 40 4             170 80 6 1,540 2,125 137,99      
32 Spijkerman Jans B.C.G.-Glimmen 42 73   44 62 4             86 135 6 0,580 0,637 109,83      
33 Wieland Meine Biljartschool.nl-Assen 105 60   86 48 4             191 108 4 1,620 1,769 109,17      
34 Rijks Bertus R.B.C.-Roden 150 69   94 34 4             244 103 4 2,570 2,369 92,18      
35 Kazemier Jochem Aduard 83 64   82 62 4             165 126 4 1,310 1,310 99,96      
36 Koehoorn Albert d'olle Garde-Winschoten 98 67   85 64 4             183 131 4 1,530 1,397 91,30      
37 Haaijer Ijsbrand Harmonie-Winschoten 127 57   109 65 4             236 122 4 2,020 1,934 95,76      
38 Jong de Jaap Aduad 57 67   65 79 4             122 146 4 0,890 0,836 93,89      
39 Robben Franz Nieuwe Hoek-Assen 57 73   44 49 3             101 122 4 0,850 0,828 97,40      
40 Rijks Albert R.B.C.-Roden 89 52   97 60 3             186 112 4 1,610 1,661 103,15      
41 Meijberg Gerrit B.C.G.-Glimmen 41 40   51 57 3             92 97 4 0,990 0,948 95,80      
42 Ploeg Herbert de Mollen 2000-Roden 147 40   145 50 3             292 90 4 3,040 3,244 106,73      
43 Beugels Joop B,C. Holthe-Beilen 69 69   48 48 3             117 117 4 1,080 1,000 92,59      
44 Boersma Klaas Aduard 69 48   61 59 3             130 107 4 1,130 1,215 107,52      
45 Emmens Cor de Mollen 2000-Roden 56 68   39 61 3             95 129 4 0,820 0,736 89,81      
46 Klein de Adrie B.C.G.-Glimmen 87 50   69 53 3             156 103 4 1,300 1,515 116,50      
47 Helsdingen van Geesje de Deurstoters-Beilen 54 72   49 78 3             103 150 4 0,730 0,687 94,06      
48 Kruizinga Harry Kornhorn 94 62   70 56 3             164 118 4 1,690 1,390 82,24      
49 Koekkoek Sjoukje het Achterdeel-den Andel 61 69   43 62 3             104 131 4 1,040 0,794 76,34      
50 Vlasma Henk de Klos-Burum 90 60   85 56 2             175 116 4 1,650 1,509 91,43      
51  Mauwa Carel het Beurtschip-Smilde 132 37   78 34 2             210 71 4 2,560 2,958 115,54      
52 Veldman Cor het Groene Laken-Dwingeloo 68 72   44 55 2             112 127 4 1,000 0,882 88,19      
53 Ophem van Willem de Klos-Beilen 64 67   51 66 2             115 133 4 1,080 0,865 80,06      
54 Hiensch Piet Geen(Glimmen) 51 71   34 57 1             85 128 4 0,440 0,664 150,92      
55 Stollinga Arend R.B.C.-Roden 81 53   56 55 1             137 108 4 1,250 1,269 101,48      
56 Kruit Ronnie B.M.C.'79-Midwolda 57 72   41 63 0             98 135 4 0,720 0,726 100,82      
57 Norder Jan de Mollen 2000-Roden 129 66   67 36 0             196 102 4 2,190 1,922 87,74      
58 Hidskes Johan Harmonie Groningen 90 41   80 66 0             170 107 4 1,440 1,589 110,33      
59 Kruit Henk Central-Veendam 61 66   54 65 0             115 131 4 1,100 0,878 79,81      
60 Piek Roelf de Mollen 2000-Roden 124 61   83 52 0             207 113 4 2,210 1,832 82,89     6
61 Sluiter Stieus de Spont-Stadskanaal 128 51 6                   128 51 4 2,360 2,510 106,35      
62 Leeuwen van Willem S.B.V.-Zuidlaren 90 43 5                   90 43 4 1,540 2,093 135,91      
63 Bos Bernhard R.B.C.-Roden 58 57 4                   58 57 4 0,890 1,018 114,33      
64 Gelderloos Hinderikes S.B.V.-Zuidlaren 94 50 4                   94 50 4 1,780 1,880 105,62      
65 Mulder Gerard Biljartschool.nl-Assen 184 51 4                   184 51 4 3,520 3,608 102,50      
66 Tolner Gert R.B.C.-Roden 76 57 4                   76 57 4 1,410 1,333 94,56      
67 Dijkema Jan D.N.P.P.-Noordwijk 116 42 4                   116 42 4 2,930 2,762 94,26      
68 Venema Jan Biljartschool.nl-Assen 129 64 4                   129 64 4 2,580 2,016 78,13      
69 Kuiper Harry de Missers-Westlaren 68 55 3                   68 55 4 1,230 1,236 100,52      
70 Oosten van Piet Sociëteit 1977-Groningen 111 61 3                   111 61 4 1,950 1,820 93,32      
71 Wiersum Jan Zuurdijk e.o. 66 72 3                   66 72 4 1,000 0,917 91,67      
72 Otten Roely het Beurtschip-Smilde 64 64 3                   64 64 4 1,100 1,000 90,91      
73 Alkema Gerardus de Waag-Nietap 49 43 3                   49 43 4 1,260 1,140 90,44      
74 Eissen Ron Harmonie-Winschoten 106 62 3                   106 62 4 1,910 1,710 89,51      
75 Boer Robert B.B.C.-Beilen 44 66 3                   44 66 4 0,790 0,667 84,39      
76 Kinds Jans Valthermond 52 46 3                   52 46 4 1,390 1,130 81,33      
77 Brouwer Jelle Aduard 78 84 3                   78 84 4 1,230 0,929 75,49      
78 Schuur Roland het Achterdeel-den Andel 51 69 3                   51 69 4 0,960 0,739 76,99      
79 Vos Michiel Trianta-Assen 47 57 3                   47 57 4 1,080 0,825 76,35      
80 Dallinga Bert Central-Veendam 60 70 3                   60 70 4 1,100 0,857 77,92      
81 Meijer Jaap het Achterdeel-den Andel 44 67 3                   44 67 4 0,900 0,657 72,97      
82 Brink Jakob B.C.G.-Glimmen 35 48 2                   35 48 4 0,640 0,729 113,93      
83 Maat Azing R.B.C.-Roden 46 53 2                   46 53 4 0,900 0,868 96,44      
84 Zoer Hilbert het Groene Laken-Dwingeloo 95 60 2                   95 60 4 1,950 1,583 81,20      
85 Lameier Wim Geen(Glimmen) 55 70 2                   55 70 4 1,000 0,786 78,57 nieuw    
86 Saptenno Rudy het Beurtschip-Smilde 61 64 2                   61 64 4 1,300 0,953 73,32      
87 Klasens Henk het Beurtschip-Smilde 60 55 2                   60 55 4 1,600 1,091 68,18 nieuw    
88 Mulder Rob de Mollen 2000-Roden 64 67 1                   64 67 4 1,100 0,955 86,84      
89 Kuik Riekus De Raat-Beilen 83 48 1                   83 48 4 2,070 1,729 83,53      
90 Habes Jos Kornhorn 48 63 0                   48 63 4 0,840 0,762 90,70      
91 Koehoorn Willem Aduard 61 55 0                   61 55 4 1,280 1,109 86,65      
92 Ploeg-Vos Louke Aduard 44 48 0                   44 48 4 1,080 0,917 84,88      
93 Otten Alex het Groene Laken-Dwingeloo 60 62 0                   60 62 4 1,170 0,968 82,71      
94 Huizeling Pieter Dos '93-Groningen 104 62 0                   104 62 4 2,060 1,677 81,43      
95 Hendriks Wienes de Waag-Nietap 56 81 0                   56 81 4 0,890 0,691 77,68      
96 Koekkoek Freerk het Achterdeel-den Andel 96 70 0                   96 70 4 2,240 1,371 61,22      
97 Koops Jan Ett Giet Zoass Ett Giet-Roden 75 51 0                   75 51 4 2,810 1,471 52,33      
98 Pomp Jakob Trianta-Assen 30 52 0                   30 52 4 1,170 0,577 49,31      
                                  4            
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               

Contact

Biljartschool.nl
Wethouder Buningstraat 2a
9404 AL Assen

0592 866440
Tussenstand voorwedstrijden Bandstoten 4e klasse

Tussenstand voorwedstrijden Bandstoten 4e klasse

Geplaatst op: 2018-12-10

De stand na de 3e ronde

Lees meer Meer nieuws
Roelf Piek de terechte winnaar van de TOP 8 bij biljartschool.nl in Assen

Roelf Piek de terechte winnaar van de TOP 8 bij biljartschool.nl in Assen

Geplaatst op: 2018-11-03

Roelf Piek is de winnaar geworden van het TOP 8 libre toernooi bij de biljartschool in Assen. Deze biljart dag begon om half 11 in de ochtend en dat is zoals wel vaker niet aan iedereen besteed. Voor onze "...

Lees meer Meer nieuws