eindstand top-8 Glimmen 2018

RESULTATEN TOERNOOI B.C.G.-GLIMMEN 2018                                          
                                               
PL NAAM VERENIGING RONDE 1     RONDE 2     RONDE 3     FINALE      TOTAAL   AANV.  GEM. PERC.  OPMERKINGEN    
      C B P C B P C B P C B P C B P GEM.          
1 Boersma Henk Aduard 100 57   105 56   105 54   70 45   380 212 25 1,690 1,792 106,06      
2 Ruben Bart Biljartschool.nl-Assen 133 49   141 57   140 42   141 62   555 210 22 2,490 2,643 106,14      
3 Meerstra Martin Zuurdijk e.o. 99 52   117 44   140 42   89 35   445 173 20 1,850 2,572 139,04      
4 Zuur Reint de Zeven Wolden-Kolham 58 68   66 59   66 69   42 45   232 241 18 0,960 0,963 100,28      
5 Nieuwenhuis Derk d'olle Garde-Winschoten 75 44   75 46   104 79   70 38   324 207 16 1,120 1,565 139,75      
6 Brandsema Willi Niezijl 129 34   118 47   159 50   71 50   477 181 14 2,150 2,635 122,57      
7 Eilander Klaas Kornhorn 76 45   77 53   77 48   61 65   291 211 12 1,200 1,379 114,93      
8 Boltjes Jan d'olle Garde-Winschoten 83 55   84 43   100 48   50 43   317 189 10 1,450 1,677 115,67      
9 Engels Harm de Boerhoorn-Zuidwolde 212 43   219 47   194 43         625 133 8 4,400 4,699 106,80      
10 Hofman Henk Biljardo-Groningen 97 56   99 58   94 50         290 164 8 1,500 1,768 117,89      
11 Zanten van Hans B.C.G.-Glimmen 79 49   87 49   84 52         250 150 8 1,300 1,667 128,21      
12 Ploeg Jetse Aduard 98 38   103 44   92 58         293 140 8 1,910 2,093 109,57      
13 Noorman Ina  Nieuwe Hoek-Assen 65 43   64 37   86 72         215 152 8 1,000 1,414 141,45      
14 Steenstra Gerrit S.B.V.-Zuidlaren 54 68   57 34   49 63         160 165 8 0,780 0,970 124,32      
15 Vogt Martin Biljartschool.nl-Assen 54 34   156 48   139 45         349 127 8 2,980 2,748 92,22      
16 Roo de Jan Pieter Zuurdijk e.o. 45 47   43 49   26 79         114 175 8 0,590 0,651 110,41      
17 Verdoes Charles het Achterdeel-den Andel 159 38   174 37 7             333 75 6 3,410 4,440 130,21      
18 Bie de Reinder S.B.V.-Zuidlaren 86 63   93 52 7             179 115 6 1,480 1,557 105,17      
19 Veen van der Henk Aduard 69 53   77 59 7             146 112 6 1,360 1,304 95,85      
20 Dorenbos Egbert A.B.C.'08-Assen 126 45   125 39 6             251 84 6 2,150 2,988 138,98      
21 Vrieling Marcel B.C.G.-Glimmen 81 66   78 60 6             159 126 6 1,200 1,262 105,16      
22 Hulsebos Cornelis Geen(Glimmen) 109 64   109 62 6             218 126 6 1,800 1,730 96,12      
23 Naalt v.d. Tijs Niezijl 95 53   86 56 6             181 109 6 1,690 1,661 98,26      
24 Bakker Albert Biljartschool.nl-Assen 103 53   101 47 5             204 100 6 1,620 2,040 125,93      
25 Doornbos Edsge B.C.G.-Glimmen 75 69   62 48 5             137 117 6 1,110 1,171 105,49      
26 Mellema Siep d'olle Garde-Winschoten 106 48   114 57 5             220 105 6 2,000 2,095 104,76      
27 Clermonts Henk de Missers-Westlaren 133 48   158 50 5             291 98 6 3,210 2,969 92,50      
28 Vredeveld Egbert het Groene Laken-Dwingeloo 48 46   47 54 5             95 100 6 0,900 0,950 105,56      
29 Kuilder Erik de Mollen 2000-Roden 81 63   70 60 5             151 123 6 1,260 1,228 97,43      
30 Huizinga Klaas Aduard 61 44   56 57 5             117 101 6 1,090 1,158 106,28      
31 Edens Menno d'olle Garde-Winschoten 98 40   72 40 4             170 80 6 1,540 2,125 137,99      
32 Spijkerman Jans B.C.G.-Glimmen 42 73   44 62 4             86 135 6 0,580 0,637 109,83      
33 Wieland Meine Biljartschool.nl-Assen 105 60   86 48 4             191 108 4 1,620 1,769 109,17      
34 Rijks Bertus R.B.C.-Roden 150 69   94 34 4             244 103 4 2,570 2,369 92,18      
35 Kazemier Jochem Aduard 83 64   82 62 4             165 126 4 1,310 1,310 99,96      
36 Koehoorn Albert d'olle Garde-Winschoten 98 67   85 64 4             183 131 4 1,530 1,397 91,30      
37 Haaijer Ijsbrand Harmonie-Winschoten 127 57   109 65 4             236 122 4 2,020 1,934 95,76      
38 Jong de Jaap Aduad 57 67   65 79 4             122 146 4 0,890 0,836 93,89      
39 Robben Franz Nieuwe Hoek-Assen 57 73   44 49 3             101 122 4 0,850 0,828 97,40      
40 Rijks Albert R.B.C.-Roden 89 52   97 60 3             186 112 4 1,610 1,661 103,15      
41 Meijberg Gerrit B.C.G.-Glimmen 41 40   51 57 3             92 97 4 0,990 0,948 95,80      
42 Ploeg Herbert de Mollen 2000-Roden 147 40   145 50 3             292 90 4 3,040 3,244 106,73      
43 Beugels Joop B,C. Holthe-Beilen 69 69   48 48 3             117 117 4 1,080 1,000 92,59      
44 Boersma Klaas Aduard 69 48   61 59 3             130 107 4 1,130 1,215 107,52      
45 Emmens Cor de Mollen 2000-Roden 56 68   39 61 3             95 129 4 0,820 0,736 89,81      
46 Klein de Adrie B.C.G.-Glimmen 87 50   69 53 3             156 103 4 1,300 1,515 116,50      
47 Helsdingen van Geesje de Deurstoters-Beilen 54 72   49 78 3             103 150 4 0,730 0,687 94,06      
48 Kruizinga Harry Kornhorn 94 62   70 56 3             164 118 4 1,690 1,390 82,24      
49 Koekkoek Sjoukje het Achterdeel-den Andel 61 69   43 62 3             104 131 4 1,040 0,794 76,34      
50 Vlasma Henk de Klos-Burum 90 60   85 56 2             175 116 4 1,650 1,509 91,43      
51  Mauwa Carel het Beurtschip-Smilde 132 37   78 34 2             210 71 4 2,560 2,958 115,54      
52 Veldman Cor het Groene Laken-Dwingeloo 68 72   44 55 2             112 127 4 1,000 0,882 88,19      
53 Ophem van Willem de Klos-Beilen 64 67   51 66 2             115 133 4 1,080 0,865 80,06      
54 Hiensch Piet Geen(Glimmen) 51 71   34 57 1             85 128 4 0,440 0,664 150,92      
55 Stollinga Arend R.B.C.-Roden 81 53   56 55 1             137 108 4 1,250 1,269 101,48      
56 Kruit Ronnie B.M.C.'79-Midwolda 57 72   41 63 0             98 135 4 0,720 0,726 100,82      
57 Norder Jan de Mollen 2000-Roden 129 66   67 36 0             196 102 4 2,190 1,922 87,74      
58 Hidskes Johan Harmonie Groningen 90 41   80 66 0             170 107 4 1,440 1,589 110,33      
59 Kruit Henk Central-Veendam 61 66   54 65 0             115 131 4 1,100 0,878 79,81      
60 Piek Roelf de Mollen 2000-Roden 124 61   83 52 0             207 113 4 2,210 1,832 82,89     6
61 Sluiter Stieus de Spont-Stadskanaal 128 51 6                   128 51 4 2,360 2,510 106,35      
62 Leeuwen van Willem S.B.V.-Zuidlaren 90 43 5                   90 43 4 1,540 2,093 135,91      
63 Bos Bernhard R.B.C.-Roden 58 57 4                   58 57 4 0,890 1,018 114,33      
64 Gelderloos Hinderikes S.B.V.-Zuidlaren 94 50 4                   94 50 4 1,780 1,880 105,62      
65 Mulder Gerard Biljartschool.nl-Assen 184 51 4                   184 51 4 3,520 3,608 102,50      
66 Tolner Gert R.B.C.-Roden 76 57 4                   76 57 4 1,410 1,333 94,56      
67 Dijkema Jan D.N.P.P.-Noordwijk 116 42 4                   116 42 4 2,930 2,762 94,26      
68 Venema Jan Biljartschool.nl-Assen 129 64 4                   129 64 4 2,580 2,016 78,13      
69 Kuiper Harry de Missers-Westlaren 68 55 3                   68 55 4 1,230 1,236 100,52      
70 Oosten van Piet Sociëteit 1977-Groningen 111 61 3                   111 61 4 1,950 1,820 93,32      
71 Wiersum Jan Zuurdijk e.o. 66 72 3                   66 72 4 1,000 0,917 91,67      
72 Otten Roely het Beurtschip-Smilde 64 64 3                   64 64 4 1,100 1,000 90,91      
73 Alkema Gerardus de Waag-Nietap 49 43 3                   49 43 4 1,260 1,140 90,44      
74 Eissen Ron Harmonie-Winschoten 106 62 3                   106 62 4 1,910 1,710 89,51      
75 Boer Robert B.B.C.-Beilen 44 66 3                   44 66 4 0,790 0,667 84,39      
76 Kinds Jans Valthermond 52 46 3                   52 46 4 1,390 1,130 81,33      
77 Brouwer Jelle Aduard 78 84 3                   78 84 4 1,230 0,929 75,49      
78 Schuur Roland het Achterdeel-den Andel 51 69 3                   51 69 4 0,960 0,739 76,99      
79 Vos Michiel Trianta-Assen 47 57 3                   47 57 4 1,080 0,825 76,35      
80 Dallinga Bert Central-Veendam 60 70 3                   60 70 4 1,100 0,857 77,92      
81 Meijer Jaap het Achterdeel-den Andel 44 67 3                   44 67 4 0,900 0,657 72,97      
82 Brink Jakob B.C.G.-Glimmen 35 48 2                   35 48 4 0,640 0,729 113,93      
83 Maat Azing R.B.C.-Roden 46 53 2                   46 53 4 0,900 0,868 96,44      
84 Zoer Hilbert het Groene Laken-Dwingeloo 95 60 2                   95 60 4 1,950 1,583 81,20      
85 Lameier Wim Geen(Glimmen) 55 70 2                   55 70 4 1,000 0,786 78,57 nieuw    
86 Saptenno Rudy het Beurtschip-Smilde 61 64 2                   61 64 4 1,300 0,953 73,32      
87 Klasens Henk het Beurtschip-Smilde 60 55 2                   60 55 4 1,600 1,091 68,18 nieuw    
88 Mulder Rob de Mollen 2000-Roden 64 67 1                   64 67 4 1,100 0,955 86,84      
89 Kuik Riekus De Raat-Beilen 83 48 1                   83 48 4 2,070 1,729 83,53      
90 Habes Jos Kornhorn 48 63 0                   48 63 4 0,840 0,762 90,70      
91 Koehoorn Willem Aduard 61 55 0                   61 55 4 1,280 1,109 86,65      
92 Ploeg-Vos Louke Aduard 44 48 0                   44 48 4 1,080 0,917 84,88      
93 Otten Alex het Groene Laken-Dwingeloo 60 62 0                   60 62 4 1,170 0,968 82,71      
94 Huizeling Pieter Dos '93-Groningen 104 62 0                   104 62 4 2,060 1,677 81,43      
95 Hendriks Wienes de Waag-Nietap 56 81 0                   56 81 4 0,890 0,691 77,68      
96 Koekkoek Freerk het Achterdeel-den Andel 96 70 0                   96 70 4 2,240 1,371 61,22      
97 Koops Jan Ett Giet Zoass Ett Giet-Roden 75 51 0                   75 51 4 2,810 1,471 52,33      
98 Pomp Jakob Trianta-Assen 30 52 0                   30 52 4 1,170 0,577 49,31      
                                  4            
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               
                                               

Contact

Biljartschool.nl
Wethouder Buningstraat 2a
9404 AL Assen

0592 866440
Nieuwe selectie EVO keuen bij biljartschool.nl

Nieuwe selectie EVO keuen bij biljartschool.nl

Geplaatst op: 2019-04-09

EVO heeft een 2-tal keuen op de markt gebracht, die voor wat betreft EVO in een leuk prijssegment vallen. Zo koop je nu een moderne EVO keu met 2 topeinden en gelaagde pommeransen voor € 425,- Als je oo...

Lees meer Meer nieuws
Eindstand districtfinale 3e klasse bandstoten

Eindstand districtfinale 3e klasse bandstoten

Geplaatst op: 2019-02-16

Jacob Hofsteenge heeft de districtfinale bandstoten 3e klasse bij biljartschool.nl gewonnen. Zijn laatste 2 concurrenten lieten wat steken vallen in de 7e ronde. Jacob zelf had toen echter al gewonnen vqn Ge...

Lees meer Meer nieuws